Meist

Eveconi tiim koosneb oma ala ekspertidest. Koos soovime anda oma panuse Baltikumi rohepöördesse ning otsime parimaid lahendusi uute tuule, salvestus ja päikeseparkide arendamise jaoks. Enim soovime panustada hübriidparkide loomesse, sest usume, et monoparkide ajastu on möödas. Hindame teaduspõhisust ja erialast haridust kõrgelt. Toetame ja panustame noorte ning haritud spetsialistide haridusse. 

Suurem osa meie tiimist on pärit Eveconi sünnikohast Saaremaalt. Seetõttu mõistame Eesti inimeste armastust Eesti looduse ja väikeste linnade ning külade vastu eriti tugevalt. Meie tiimile on tähtis, et iga kogukond kellega taastuvenergia parkide arendamisel kokku puutume tunneks end hästi. Panustame kogukondade arengusse ja toetame noori nende hobides ja õpinguil.

Karl Kull

Tegevjuht/CEO

Laura Heinsaar

Finantsjuht/CFO

Karl-Joonatan Kvell

Arendusjuht

Rainer Raud

Projektijuht

Gert Virves

Projektijuht

Lauri Mägi

Projektijuht

Maris Tõnuri

ESG spetsialist

Sigrit Levo

Partnersuhete juht

Valdur Viiklepp

Ehituse juht

Nõukogu

Marek Mägi

Osanik

Aivar Mäemets

Osanik /Juhatuse liige

Uut energiat kogukondadele

Anname endast parima, et meie taastuvenergia projektide mõju kogukondadele oleks võimalikult positiivne, seetõttu kaasame kogukonna esindajaid ka oma parkide planeerimisprotsessi.

Hoolitseme selle eest, et teadlikkus roheenergiast jõuaks ka kõige kaugematesse Eesti punktidesse ja valdkonna vastu tunneksid huvi ja saaksid kaasa rääkida ka noored.

Panustame päikeseparkide ja tuuleparkide aastasest müügitulust  0,6% kohaliku omavalitsuse eelarvesse, et seeläbi toetada kogukondade arengut.

Anname hoogu noortespordile

Oleme võtnud noortespordi oma südameasjaks. Toetame Eesti ainukese Ski Classic sarjas sõitva tiimi Team Fikala Eveconi lendu tähtede poole.

Usume, et läbi noortespordi toetamise saame ühel päeval taaskord kaasa elada Eesti suusaspordi suurtele võitudele.